موضوعات مهم

نقاشی‌های کودکان ایرانی برنده مسابقه نقاشی محیط زیست ژاپن شد

نقاشی‌های کودکان ایرانی برنده مسابقه نقاشی محیط زیست ژاپن شد

رسانه جامع هنری نوریاتو: پنج کودک و نوجوان ایرانی در مسابقه نقاشی محیط زیست «کائو» که سال ۲۰۱۸ در کشور ژاپن برگزار شده است، موفق به کسب جایزه و دیپلم افتخار شده‌اند.

 

به گزارش نوریاتو به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پنج کودک و نوجوان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به کسب جایزه و دیپلم افتخار نهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست «کائو» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۸ شده‌اند که نتایج آن به تازگی اعلام شده است.

 

در این مسابقه که با موضوع «ما باهم دوست محیط زیست هستیم» برگزار شد از بین ۱۲۵۶۳ اثر رسیده از ۴۴ کشور جهان پنج نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون موفق به کسب جایزه شده‌اند.

 

ملیکا احدی ۱۰ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون قروه استان همدان جایزه کائو و دیپلم افتخار این دوره از مسابقه را از آن خود کرده است.

 

همچنین پریماه کیانی ۱۳ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری، نگین یارعلی ۱۲ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون داران استان اصفهان، اسرا عباس‌قلی‌زاده ۱۲ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون ماکو استان آذربایجان غربی و آتنا حسینی ۱۰ ساله عضو مرکز فرهنگی هنری کانون یاسوکند استان کردستان، موفق به کسب دیپلم افتخار از این دوره از مسابقه شده‌اند.

 

کانون با ارسال ۴۰۹ اثر نقاشی در این مسابقه شرکت کرده بود.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها