موضوعات مهم

سه کله پوک از شهریور در سینماها/ «تبسم تلخ» یک دفتردار

سه کله پوک از شهریور در سینماها/ «تبسم تلخ» یک دفتردار

رسانه جامع هنری نوریاتو: داریوش باباییان اعلام کرد در حال حاضر ۲ فیلم سینمایی «تبسم تلخ» و «سه کله پوک» آماده اکران می‌باشند.

 

به گزارش نوریاتو داریوش باباییان تهیه‌کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت‌های جدید خود گفت: در حال حاضر برای فیلم سینمایی «تبسم تلخ» به کارگردانی محمدرضا ممتاز درخواست پروانه نمایش داده‌ایم و هر زمان که موفق به دریافت این مجوز شویم این فیلم را که یک طنز موقعیت است، به نمایش می‌گذاریم.

 

وی با اشاره به اینکه «تبسم تلخ» یک فیلم اجتماعی با رگه‌های طنز است، عنوان کرد: این فیلم درباره دفتردار یکی از شهرهای ایران است که در پی اتفاقی عازم یکی از کشورهای همسایه می‌شود اما با اتفاقی که برایش در آن شهر می‌افتد، دچار یک سرگردانی برای بازگشت می‌شود.

 

باباییان درباره دیگر فعالیت‌هایش اظهار کرد: فیلم دیگری به نام «سه کله پوک» به کارگردانی جواد مزدآبادی و با بازی یوسف تیموری، سیدجواد هاشمی، سیروس گرجستانی، عزت الله رمضانی و… را نیز داریم که درخواست پروانه نمایش هم برای آن داده‌ایم از همین رو در نظر داریم «سه کله پوک» را برای اکران در شهریور ماه آماده کنیم به همین منظور مقدمات اکران را هم فراهم کرده‌ایم.

 

این تهیه کننده در پایان توضیح داد: «سه کله‌پوک» که یک فیلم طنز است درباره انتخابات شوراها در یک روستاست که در همین اتفاقات باعث رخ دادن حوادث فیلم می‌شود.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها