موضوعات مهم

تقدیر مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما از «فرمول یک»

تقدیر مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما از «فرمول یک»

مجله جامع هنری نوریاتو: روز گذشته رئیس مرکز نظارت و ارزیابی صدا و سیما از سید علی ضیا مجری و تهیه کننده «فرمول یک» برای تولید این برنامه در سال ۹۷ و همچنین ویژه برنامه تحویل سال ۹۸ آن تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی این برنامه، در لوح تقدیری که علی بخشی زاده رییس مرکز نظارت و ارزیابی به علی ضیا اهدا کرده است چنین آمده:

مفتخریم به وجود تهیه کننده جوان، حرفه ای، هنرمند، پرتلاش و خلاقی که برنامه ارزشمند «فرمول یک» را در شبکه یک سیمای ملی بنا نهاده است. اثری که با اجرای پویا، صمیمی و دغدغه مند ایشان، به یکی از برنامه های برند این شبکه بدل شده است.

برنامه ای که با طرح و بیان مشکلات مردمی، مرهمی بر آلام ایشان می گذارد؛ با معرفی نخبگان ملی و کارآفرینان موفق، عزتمندی و امید در دلهای مخاطبان می نشاند؛ با معرفی چهره های ورزشی و هنری این مرز و بوم موجب تشویق ایشان و ترویج راهشان می شود؛ برنامه ای که به طیف وسیع مخاطبان شبکه یک، عنایت ویژه دارد و به معرفی کودکان مستعد، زوج های موفق و چهره موفق سال ۹۷ می پردازد؛ برنامه ای که رسالت واقع نمای را در عین غمگساری محقق می سازد و تمام قد در کنار مردم مصیبت زده از زلزله و سیل می ایستد.

برنامه ای که با حضور مادران شهدا، فراموش نمی کند که استمرار و تداومش، مرهون و مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.

تهیه کننده و مجری که با هدایت هوشمندانه سایر عوامل، برنامه ای شایسته، تقدیم نگاه مخاطبان میلیونی شبکه یک کرده است.

پایان بخش این تقدیرنامه که به امضای علی بخشی زاده رسیده، چنین است: مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما به پاس موفقیت های یاد شده، این لوح تقدیر را به شما تقدیم می کند و برایتان و سایر عوامل محترم برنامه فرمول یک آرزوی توفیقات روزافزون دارد.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر