موضوعات مهم

یک اقتباس موسیقایی از سه گانه ی سوفکل؛ «آئورا» بعد از جشنواه دانشگاهی به تئاتر مولوی می آید با پایان نمایش «خیانت به پینتر» به کارگردانی رضا الهی نمایش «آئورا» در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی کلید می خورد.

یک اقتباس موسیقایی از سه گانه ی سوفکل؛ «آئورا» بعد از جشنواه دانشگاهی به تئاتر مولوی می آید

به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «خیانت به پینتر» به کارگردانی رضا الهی در شب گذشته، برای آخرین بار به صحنه رفته و با استقبال تماشاگران به کار خود پایان داد. همچنین نمایش «آئورا» به کارگردانی محمد مجدطاهری که از دیگر آثار موفق جشنواره بیست و دوم تئاتر دانشگاهی ست، در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی از روز پنج شنبه ۱۳ تیرماه ساعت ۲۰:۳۰ به صحنه می رود.

 

گفتنی ست در نمایش «آئورا» بازیگرانی همچون امید اشرفی مقدم، شبنم دادخواه، نگار سلحشور، فاطمه سوهانی، علیرضا شریفی و ماکان محمودی به ایفای نقش می پردازند.

 

همچنین از دیگر عوامل این نمایش می توان به مجید زارع (تهیه کننده)، شهاب آگاهی (مشاور کارگردان)، محمد مجدطاهری (طراح موسیقی)، نوید گوهری (مشاور موسیقی)، سعیده خان بابائی (طراح صحنه و نور)، مائده حسینی (طراح لباس)، کیارش مسیبی (عکاس) و را استودیو (طراح گرافیک) اشاره کرد.

 

آئورا نمایشی در ژانر اسطوره ای ست که در جشنواره ی بیست و دوم تئاتر دانشگاهی موفق به کسب تندیس های بهترین بازیگری زن، بهترین طراحی موسیقی و بهترین عکس گردید. این نمایش اقتباسی است از ادیپ، ادیپ در کلنوس و آنتیگون که در بستری موسیقایی به معاصر سازی تراژدی سه گانه ی سوفکل می‌پردازد.

 

علاقمندان می توانند برای دیدن نمایش «آئورا» همه روزه -به جز شنبه ها- در ساعت ۲۰:۳۰ به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر