موضوعات مهم

نمایش «در میان آب ها» به روی صحنه می رود

نمایش «در میان آب ها» به روی صحنه می رود

نوریاتو: نمایش «در میان آب ها» به نویسندگی و کارگردانی سامره رضایی از روز دوشنبه مورخ ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۸ در کارگاه نمایش تئاتر شهر به روی صحنه می رود .

 

به گزارش رسانه این نمایش، نمایش «در میان آب ها»، روایت مستندی است الهام گرفته از زندگی سامره و مجتبی برادرش و هزاران مهاجر افغان دیگر است که در ایران متولد شده اند ولی نه شهروند ایران محسوب می شوند و نه افغانستان و نه هیچ جای دیگر …. پدر و مادر آنها چهل سال پیش به ایران مهاجرت کرده اند و بعد از گذشت چهار دهه فرزندانشان هیچ آینده روشنی در پیش رو ندارند و به ناگزیر برای زندگی بهتر ، تنها راه ممکن را انتخاب می کنند : مهاجرت قاچاق به اروپا … آنها خود را به دست آب ها می سپارند . آبهای سهمگین دریای مدیترانه.

 

این نمایش قصه جداییهاست، جدایی فرزند از مادر، خواهر از برادر … قصه رفتن، خود را سپردن به اعماق اقیانوس … یا مرگ یا زندگی بهتر در جایی در سرزمینی دیگر ….
سامره رضایی ومجتبی موسوی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

 

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:
مجری طرح : مهدی پردل ، آهنگساز: افشین عزیزی  ،طراح صدا: حسن شبانکاره  ، طراح نور: پدرام رضوانی ، طراح لباس: سمانه داوودی پارسا  ، دستیار کارگردان و برنامه ریز  : الهام احمدپور ، منشی صحنه: پانیذ شکری ، آرزو خاوری تشکیل می دهند .

 

گفتنی است، خرید بلیت نمایش «در میان آب ها» به نویسندگی و کارگردانی سامره رضایی که قرار است هر شب ساعت ۱۸ در سالن کارگاه نمایش مجموعه ی تئاتر شهر به روی صحنه برود، بر روی سایت نوریاتو آغاز شده است .

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها